Vera Delta

Ülkemizde alışverişler de artık elektronik cihazların etkisi çok daha fazladır. Cüzdanında çok az para taşıyan tüketicilerin kartlı alışverişlerinde hem yazar kasa fişi hem de kedi kartı slipiler için daha fazla vakit harcadıkları ve daha fazla işlemin yapıldığı muhakkaktır. Ancak devletin çıkardığı bir kanunla tüm kart işlemlerinin fişlerle yapılması gerektiği maddesi üzerine üretilen Eft pos cihazları ülkemizde her işletmede bulunmaktadır. Bu sayede işletmeler ve işletmeciler işlemlerini tek bir makineden yaptıkları için daha hızlı işlem yapabiliyorlar ve ayrıca bu sayede de müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartıyorlar.

Hem yazar kasa hem de pos cihazı olarak kullanılabilen cihazların ilk üretilen markası olma özelliğini taşıyan Vera Delta mobil ve sabit olarak her türlü evde ve işte işle yapma özelliğiyle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Eft pos özellikli olan Vera Delta kapınıza kadar gelen servis ağı ile çıkabilecek herhangi bir probleme anında çözüm bulmaktadır. Pos çektiğinizde hem satış fişinizi hem de kredi kartı slipinizi çıkartmakta olan bu cihaz 3,5 inç kullanıcı ekranı 32 Bit 210 DMIPS ana işlemci , 65 MHz Güvenlik ve kripto işlemcisi özelliğine sahiptir. Bu özellikleri ile de işlemleriniz arasındaki geçişleri minimuma indirgerken ana işlemcisi sayesinde de işlem hızını saniyelere kadar indirgemektedir. Alfa numerik tuşlar ve çıktısının 56 mm kâğıt genişliğinde olması kolay işlem yapılabilir ve anlaşılabilir olmasını sağlamaktadır.

Dâhili GPS ve GPRS modem ve dahili GPS anteni ile verileri kolaylıkla iletir ve alır. Emv 2000 level 1 ve level 2 onaylı bu cihazın 3 adet Sam yuvası bulunmaktadır. Vera Delta diğer eşdeğer onlarca üründen daha fazla teknolojik alt yapıya sahip olmasına rağmen 1499 TL gibi ortalama bir fiyata piyasada işletmelerle buluşmaktadır.