Tshirt Seçimi

Havalar ısınıyor bahara girdik. İçimiz pır pır neşe doldu kalbimiz, tüm uzuvlarımız. Yenilenmek, kışlık giysilerden kurtulmak isteriz. En çok istediğimizdir; şu uzun kollu ve ağır kılık kıyafetlerden kurtulmak hafif olmak ve rahatlamak. İşte bize tüm bunları sağlayan; kısa kollu tasarımların en başı, her ortama bizi uyduran bir o kadar da rahat hissettiren yazlık kısa kollu tişörtlerdir tatbikîde.

Çeşit çeşit modellerden oluşan son dönemlerde tüm tasarımcıların, hatta sanatçıların bile kendi resimlerini bastırdığı o özel giysilerdir tişörtler. Son yıllarda o kadar çok moda oldu ki, tişörtler birer tarz oldu adeta. Katıldığım özel davetlerde bile farklı baskılardan oluşan tişörtleri taytlar ile kombinleyerek katılan kişileri gördüğümde: “ Bu kadar mı moda olacaktı.” diye şaşırdım kaldım adeta. Zaten sokaklarda beş kişiden üç kişide görmek çok mümkündü kot ile veya spor halinde eşofman üzerinde ya da ev halinde birilerinin üzerinde sürekli gördüğüm tasarımlardı bunlar ama davet gecesinde de görünce yok artık dedirtti adeta bana, o yüzden yazmak istedim 2014 te tişörtlerin hayatımızın her alanında olacağını çok ama çok moda olacağını.

tshirt-secimiSizlerde anlamışsınızdır zaten televizyon kanallarında bile tişörtlerle ilgi çok farklı tasarımların yer aldığını ve bu tanıtımların karşılıklarını fazlasıyla aldıklarını. Bu konuda çalışma yapan özel moda tasarımcılarına sorduğumda çok fazla talepler olduğunu söylediler. Bu talepler doğrultusunda da özel tişört uygulamalarının çok farklı desenlerden oluşan tişört çalışmalarını ortaya çıkarttıklarını belirttiler.

Sizlerde bu günlerde alışveriş için mağazaların yolunu tutuğunuzda; birçok farklı model tişört uygulamalarını rahatlıkla görebileceksiniz. Bilmiyorum onca farklı ve bir o kadar mükemmel tasarımlardan hangisini seçeceksiniz.

Seçenekler o kadar çok ki inananın hepsi de birbirinden güzel ve albenili. Genelde beyazın üzerinde yapılan çalışmalarda özellikle hayvan figürleri yer alıyor. Bunun dışında taraftarlar için özel tasarım tişörtler maç akşamlarında forma gibi kullanılmayı planlanıyor. Korku ve gerilim severlere özel kuru kafalardan ve iskele torlardan oluşan baskılı tişörtler kendilerini direk karşı taraftan belli ediyor.

Beyaz olduğu gibi siyah üzerine yapılan tasarımlar siyah seven, ağır tarzı severleri kendilerine çekiveriyor.

Tüm bunların dışında 2014 yılında rengârenk tüm renklerin üzerine yapılmış özel baskılı tişörtler özelliklede bayanların en çok kullandıkları giysiler olarak gardıroplarda yerlerini alacak gibi duruyor.

Bu yüzden 2014 baskılı tişörtleri resmen çığır açıyor. Tişörtlerden kendini baskılı tarz olarak resmen ayırıyor. Bu tişörtlerin hitap ettiği kitlenin bu sezon iki katına çıkması bekleniyor. Sizlerde çok fazla olduğu bu kitlenin içinde bende olmalıyım diyorsanız eğer hemen vitrinlerde yer alan bir birinden güzel farklı ve anlamlı baskılı tişörtlerden alarak her ortama ayak atmanıza olanak sağlıyor.