Toshiba Teknolojisi

Toshiba Teknolojisi B-EX4T1

Toshiba teknolojik gelişmelere paralel olarak kendini bu güne kadar geliştirmiş, Avrupa’nın birçok kentinde ürün ve hizmetleriyle endüstriyel sistem ve altyapısıyla kendini kanıtlamış kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir.

Toshiba b-ex4t1 barkod yazıcı olarak piyasaya çıkmış, ortalama fiyatıyla piyasaya sürülmüştür. Bilinen ve tercih edilen bir marka olan Toshiba özellikle enerji tasarrufuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Standbye modunda % 40 daha dToshiba Teknolojisi üşük enerji harcaması, çevresel faktörlerde dikkate alınarak üretilmiş bir yazıcıdır. 1 saniyede 365 mm etiket basabilen E serisi Toshiba yazıcılar, kablolu kablosuz, USB bağlantılı, eternet ve paralel bağlantılar yapılabilen kapasiteye sahiptir. toshiba ex4t1 barkod yazıcıların en tercih edilen özelliklerinden biri de çok rahatlıkla kullanılabilme özelliğidir.

Barkod yazıcı kafası ve bir lastik merdanesi bulunan yazıcılar çok rahat değiştirilebilme özelliğine de sahiptir. Toshiba barkod yazıcıların iki ayrı modeli bulunmaktadır. Bunlardan biri 203 ve diğeri 305 dpi çözünürlüğe sahiptir. Daha önce piyasada bulunan ve birçok tüketiciye ulaşan barkod yazıcı B-SX serisinin ardından aynı özellikleri ve fonksiyonlarını birleştirerek geliştirilen ex4t 1 serisi elektronik piyasada kolayca tüketicisine ulaşmış durumda. Kurumsallığı kalitesi ve özellikleriyle toshiba barkod yazıcı yine uzun vadeli Toshiba Teknolojisipiyasada kalma ve planladığı hedef kitleye ulaşmak konusunda oldukça başarılı bir ürün.

Toshiba diğer bütün ürünlerde olduğu gibi barkod yazıcıları E ve B serilerinde de ++A enerji ve yeşil teknolojisiyle %70 tasarruflu kullanımı ile başarısından söz ettirmektedir. B-EX serisi saniyede 14 inç baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Oran olarak SX serisinden %40 daha hızlıdır. Toshiba kurumsal firması çok geniş servis ağı ile de tüketicilerine hızlı ve teknolojik servis sunmaktadır. Barkod yazıcıların üzerindeki LCD ekranın arıza kodlarıyla uzaktan hizmeti ile kullanıcılarına en iyi hizmeti vermektedir.

Toshiba, barkod yazıcı üretiminde, ürünün pazarlanacağı ülkenin endüstriyel beklentilerini karşılamak ve bu beklentilere cevap verebilecek ürünler piyasaya sunmaktadır. Fiyat konusunda piyasada bulunan barkod yazıcıların fiyatlarıyla paralel, sistem olarak daha fazlasını sunma hedeflerini gerçekleştirmiştir. Ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve ürün özelliklerini daha ayrıntılı öğrenmek için Toshiba firmasının web sitesine ziyaret edebilirsiniz.