Sivilce İlacı

Sivilceler birçok kişinin baş düşmanı olmuştur. Pek çok nedenlerden dolayı sivilce oluşumu gözlenmektedir özellikle ergenlik dönemlerinde vücut çok fazla yağ depoladığından sivilce oluşuyor yetişkinlerde ise sigara ve alkol kullanımı, yağlı ve baharatlı yiyecek tüketimi ve uzun süre banyo etmemek gibi nedenlerden meydana gelir. Sivilceler çoğu kişinin eve kapanmasına sebep olur ve iyileşene kadar o yüzle çıkmak istemezler sivilceden tamamen kurtulmak mümkündür. Önce uzman bir doktora görünmelisiniz bunun nedeni sivilcenin neden çıktığını öğrenmektedir aksi halde sivilceniz geçse bile yeniden oluşabilir. Doktor tavsiyesi olan ve tamamen yok eden Sivilce İlacı.

 İmex sivilce sabun

İmex sivilce sabunu sivilcelerden kurtulmak için etkili ilaçtır birçok kişi tarafından kullanılmış ve beğenilmiş bir sabundur. Gözenekleri açar ve sivilce oluşumunu engeller. Sivilceye neden olan ölü bakterileri temizler ve cilde güzel görüntü verir.

 Monodoks kapsül

Monodoks kapsül her sabah tok karnına atılmalıdır. Kapsül oldukça etkilidir ve birçok kişi tarafından övgüyle bahsedilmektedir monodoks kapsül cildi kurutarak sivilceye neden olan ölü hücreleri tamamen yok ederek cilde pürüzsüz bir görüntü verir.

 Benzamycin Sivilce İlacı

Birçok ilaca göre oldukça etkilidir çoğu kişinin bu ilacın oldukça basarılı olduğu söylenmektedir. Sivilceye neden olan yağları derinlemesine temizler ve cildin tertemiz olmasını sağlar günlük kullanımda sivilceleri tamamen yok eder.

 Sivilce İlacı

 Cleocin-T Sivilce İlacı

Kullanıcılar tarafından oldukça popüler olan bu ilaç patlatılmış olan sivilceler de daha çok etkisi vardır. Sivilcede oluşan kızarıklığı alarak cilde tazelik ve güzellik veriyor.

 Sivex Sivilce Losyonu

Sivex sivilce losyonu cilde oluşan ve sivilceye yok açan gözenekleri tıkayan ölü hücreleri derinlemesine temizler ve cilde tazelik, güzellik verir birçok kişi tarafından şiddetle tavsiye edilen bu harika losyon günde sadece 2 defa kullanımı önerilmektedir.