Psion Neo

Alanının en eski isimlerinden biri olan Psion markası tarafından üretilmekte olan Psion NEO, küçük boyutlara sahip olması ve hafifliği nedeni ile taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Kargo ve nakliye elemanlarının olmazsa olmaz yardımcılarından biri olan Psion NEO, lojistik firmalarında, depolarda ve çok şubeli işletmelerde de iş verimini arttıracaktır.

275 gram ağırlığında ve yalnızca bir cep telefonu büyüklüğünde olan cihaz, özellikleri ve işlevleri ile kendinden büyük birçok el terminali ile rahatlıkla yarışabilecek düzeydedir. Cihazın 48 tuştan oluşmakta olan alpha Numeric ya da 26 büyük tuşlu Numeric seçenekleri bulunmaktadır. Kullanacağınız alanı dikkate alarak yapacağınız seçim sonrasında, veri girişlerinizi hatasız olarak ve daha kısa süre içerisinde tamamlamanız mümkün olacaktır. 2,7inch boyutlarında bir ekranı bulunmaktadır. Ekran çözünürlüğü yüksek olup, kaliteli görüntü sunmaktadır.

GSM desteği bulundurmakta olan Psion NEO ile artık uzaklıklar hiçbir şey ifade etmemektedir. Ne kadar uzakta şubeleriniz bulunur ise bulunsun çalışanlarınızın kullandıkları cihazlar arasında bağlantı kurarak her daim senkronize bir şekilde çalışmalarını mümkün kılacaksınız. Ayrıca siz de tek bir merkez cihaz sayesinde diğer cihazları kontrol edebileceksiniz. Bunun yanı sıra GSM desteği sayesinde mesajlaşabilecek ya da 3G hızındaki internet ile internet üzerinden işlerinizi halledebilecek, dosya aktarımını sağlayabileceksiniz.

Psion NEO, çok yönlü kullanılabilirliğinin yanı sıra, dayanıklılığı ile de üstün başarı göstermektedir. IP54 dayanıklılık sertifikasına sahip olan bu el terminali 1,2 metre yükseklikten defalarca düşmesine rağmen performansında hiçbir azalma olmadan çalışmasını sürdürebilmektedir.