Psion 8585/8595

Psion 8585/8595 araç terminalleri için üretilmiş olan son teknoloji bir üründür. Nakil, stok, lojistik işleri için araçlarda çalışmakta olan personellere yardımcı olmak amacı taşımaktadır. Bu araç terminalleri araç için üretilmiş olan boyutları ile ekran görüntüsünü engellememektedir. Bu cihazın aparatları sayesinde, istediğiniz yere yerleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

Psion 8585/8595, Windows XP Embedded ve Windows XP Pro işletim sistemi alternatiflerine sahiptir. Ayrıca Intel Atom 1.1 MHz işlemci ile çalışmasını sürdürmektedir. Son sürüm sahip sistemleri sayesinde, veri girişlerinin hızlı bir şekilde yapılmasına imkân tanıyan bu akıllı terminal, 1024 MB boyutunda dâhili hafızaya sahiptir ve SD hafıza kartını destelemektir. SD hafıza kartı kullanarak ise hafızasında 1024 MB artış sağlamak mümkün olacaktır.

Psion 8585/8595 -10 dereceden 50 dereceye kadar olan sıcaklık değerlerinde maksimum performans ile çalışmaktadır. IP67 yüksek dayanıklılık standartlarına uygun olarak üretilmiş olup, sarsıntı ve darbe ile arızalanma riski en aza indirilmiştir. Ayrıca yüksek ve düzensiz voltaja karşı da ekstra dayanıklılık sağlamakta ve hava yolu ile temas edeceği nem, su ve toz gibi maddeler nedeni ile zarar görmemektedir.

Yüksek hıza sahip olan Psion 8585/8595, otomatik ekran parlaklığını ayarlama ve uyku modunda iken kimi işlevlerini kullanım dışı bırakma özelliği sayesinde şarj tasarrufu sağlamaktadır. Bu sayede uzun saatler boyunca şarj edilmeye ihtiyaç duymayacak ve sizi yarı yolda bırakmayacaktır.