Mobilecomp MC7000

Son yıllar da hemen hemen her fabrika, mağaza ve büyük marketler de kullanımı daha da artmış olan el terminalleri çalışanların işlerini daha da kolaylaştırmıştır. Fabrikalar, marketler ve büyük marketler de bir çok işlevi el terminallerinden kolayca halledebiliyorlar. Gerek barkod okutmakta, gerek sayım yapımında, gerekse mağazada ki ürün kontrollerinde kullanabiliyorlar. Kullanımı arttığı yani daha kolay bir kullanıma sahip olduğu için bir çok fabrika ve mağaza el terminallerini tercih etmişlerdir bu yüzden de son yıllar da el terminallerinin üretimi hızla artmaktadır. Herkesin bildiği üzere her firmaya güven olmamaktadır fakat işlevlerini arttıran ve bir çok özellikleriyle Mobilecomp MC7000 diğerlerinden daha ön plana çıkmıştır. Gelin birlikte bu ürünün özelliklerini tanıyalım.

Mobilecomp MC 7000 windows mobile 6.5 ile fabrika sahiplerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Windows mobile 6.5 ile bilgisayarda ki bilgilerini rahatlıkla aktarabilirsiniz ve el terminalinize ekstra programlar yükleyebilirsiniz. 2.8 inch ekran ile ekranda yazılanları daha rahat okuyabilirsiniz. Lazer barkod okuyucusu ile barkodları daha rahat okutabilirsiniz. Ağırlığının 230 gram olması ise fazla ağırlığının olmadığını ve rahatlıkla kullanabileceğinizi gösterir. Alfa numerik klavyesi ekrana bilgileri daha rahat girilmesin de yardım olur. Bataryasının 2.200 mAh olması uzun süre kullanabilmenizi sağlar ve bittiğinde de size verilen yedek bataryanızı kullanabilirsiniz.

Tüm bu özelliklere sahip olan Mobilecomp MC7000in kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle el terminaliniz ile daha kontrollü daha sağlıklı bir kontrol yapabilirsiniz.