Mobilecomp MC6500S

Yeryüzün de bir çok araç gereç vardır. Kimi hayatımızı olumlu yönde etkiler kimi ise olumsuz yönde etkiler. Olumlular olumsuzlara göre daha fazladır ve olumlu yönde etkileyen araç gereç sayesin de insan hayatı daha da kolaylamıştır. İnsan hayatınız daha da kolaylaştıran araç gereçlerin başında teknolojik aletler gelmektedir. Teknolojik aletlerin sayısı da git gide artmaktadır ve piyasaya sürülen bu aletlerin özellikleri de günden güne gelişmektedir. İnsan hayatını kolaylaştıran aletlerin yanın da iş hayatında da kolaylık sağlayan araç gereçler vardır ve bu aletler fabrikalarda ve büyük mağazalarda çalışanların işlerini daha da kolaylaştırmıştır. İş hayatını kolaylaştıran araç gereçlerin başında el terminalleri gelir. Bilindiği üzere fabrika ve büyük mağazalar da son zamanlar da kullanımı artmaktadır ve fiyat kontrollerine, envanter ve stok sayımlarına ve doküman takiplerine daha kolay erişimi sağlamaktadır.

El terminallerinin başında da Mobilecomp MC6500S gelmektedir. İlk dikkat çeken özelliği ise bluetooth ve wifi bağlantılarının olmasıdır. Bu özellikle bilgisayardaki bilgileri aktarabilirsiniz ve internet erişimini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm 1D ve 2D barkodları okuyabilmektedir. 50 dereceye kadar çalışması mümkündür. 65K renkli ve 240*320 pixels çözünürlüğü ile ekranda işlemleri rahatlıkla görebilirsiniz. Nümerik klavyesi ile yazı yazmanız daha da kolaylaşır. Toza, 1.5 m lik zemine düşmeye ve suya dayanıklıdır.

Sayılan bütün özelliklere sahip el terminalini alıp çalışanlarınızın işlerini daha da kolaylaştırabilirsiniz daha da önemlisi sayımlarınız, fiyat kontrolleriniz ve takiplerinizi daha sağlıklı yapabilirsiniz.