Honeywell MX9

Honeywell MX9 el terminali zorlu çalışma şartları için tasarlanmış olan bir üründür. Honeywell MX9 dayanıklılık standartlarını zorlayarak, el terminalleri kategorisinde adeta bir çığır açmıştır. 1,8 metre yükseklikten beton zemine düştüğünde performansında hiçbir değişiklik olmadan çalışmaya devam edebilen ürün, 2000 metre boyunca sabit sürtünme kuvveti altında sürüklenerek dayanıklılığı test edilmiştir ve deney sonrasında çalışmaya devam etmesi sayesinde, yüksek dayanıklılık standartlarını değiştirmiştir. Ayrıca yalnızca nem, su ve toz geçirmeyi engellemekle kalmıyor yağ, gaz ve kimyasal maddelere karşı da dayanıklılık sınırlarını zorluyor. Hava taşıtlarının yakıt ikmali sırasında dahi güven ile kullanılabilen Honeywell MX9 ile hızlı ve güvenli bir şekilde barkot okutabilecek ve verileri depolayabileceksiniz.

Microsoft Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip olması nedeni ile yüksek hıza sahip olan bu el terminali, 128 MB’lık bir hafızaya sahiptir. Ayrıca SD hafıza kartını desteklemekte ve 256 MB’a kadar dosya depolama imkânı sunmaktadır. USB girişi de bulunduran cihazın üreticileri, daha büyük dosyaların depolanması için, USB bellek kullanımını tavsiye etmektedir. USB bağlantısına alternatif olarak ise RS232 ve Ethernet bağlantılarını da bulundurmaktadır.

Honeywell MX9 cihazı 950 gram ağırlığa sahiptir. Bu hafif cihaz kolay kullanım ve taşıma özelliği ile kullanıcıların beğenisi toplamıştır. 32′li Numerik-Alfa ya da 62′li Alfa-Numerik Takım seçenekleri ile dizayn edilmiştir. Seçeceğiniz her 2 seçenekteki tuş takımları da geniş olup, koruyucu eldivenler ile dahi rahatlıkla kullanılabilmektedir.