Honeywell MX8

Honeywell MX8 büyük sevkiyat firmalarının olmazsa olmazları arasında yer edinmeyi başarmıştır. Sevkiyat haricinde, depo sayımı, stok kontrolü gibi kullanım alanlarına da sahip olan ürün, hızlı bir şekilde veri toplayabilecek ve zamanınızın daha verimli geçmesini sağlamış olacaksınız. Üstelik son teknoloji ile üretilmekte olan cihaz sayesinde insan hatalarını en aza indirmiş olacaksınız.

Honeywell MX8 ergonomik tasarımı sayesinde bileğinize ya da belinize takabilmenize olanak sağlamaktadır. Böylece 2 eliniz boşta bir şekilde çalışmanız mümkün olacaktır. Ayrıca parmağınıza takabileceğiniz, parmak okuyucu aparatı sayesinde tek bir parmak hareketi ile kolaylıkla barkod okutma işini yapabilecek, paraziti engelleme özelliği ile en gürültülü ortamlarda dahi ses komutunuzu başarılı bir şekilde verebilecek ve işlemin tamamlandığını göreceksiniz.

377 gram ağırlığında olan Honeywell MX8 Windows Mobile 6.1 Classic işletim sistemine sahiptir. Profesyonel işletim sistemi sayesinde, birçok eklentinin cihazınız ile uyum içinde olmasına olanak vermektedir. Yüklediğiniz eklentiler sayesinde el terminalinizi özelleştirerek kullanacağınız alanda daha verimli hale dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

128 MB’lık harici hafızası bulunmakta olan Honeywell MX8 hafızasının artırılmasını mümkün kılan SD hafıza kartlarını desteklemektedir. SD hafıza kartı sayesinde hafızasını 1 GB büyüklüğüne kadar arttırabilirsiniz. Ayrıca daha büyük depolama alanına ihtiyaç duyuyor iseniz, USB girişi sayesinde USB belleğinizi kullanma şansınız bulunmaktadır. USB bağlantısına alternatif olarak bluetooth, WLAN bağlantı seçenekleri de bulunmaktadır. Tüm güvenlik testlerinden başarı ile geçmiş olan Honeywell MX8 sayesinde daha az zamanda daha çok iş verimi alabileceksiniz.