Honeywell MX7CS

Farklı kullanım alanları için farklı el etiketleri geliştiren Honeywell alanında en iyisi olmak için üstün gayret göstermektedir ve kullanıcı memnuniyeti ile de doğru yolda olduklarını kanıtlamaktadırlar. Honeywell MX7CS soğuk hava deposunun zorlu şartlarında çalışmakta olan personellerin kullanımı için tasarlanmıştır. Geniş tuş takımı sayesinde, bu el etiketini eldiven ile kullanmak da mümkün olmaktadır. Eldiven ile kullanılabilme özelliğini dizayn eden Honeywell çalışanlarının amacı, soğuk hava deposunda çalışmakta olan personelin zorlu çalışma şartlarını kısmen de olsa hafifletmektir.

595 gram ağırlığına sahip olan Honeywell MX7CS, soğuk hava depoları için tasarlandığından dolayı daha geniş sıcaklık değerleri arasında kullanılabilmektedir. -30 dereceye kadar sorunsuzca performansını devam ettirebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca 1,5 metre yükseklikten beton zemine düştüğünde dahi hazar almayacağını yapılan dayanıklılık testleri ile defalarca kanıtlamıştır.

Microsoft Windows CE 6.0 işletim sistemine sahip olan USB, RS232, 802.11b/g, 128 MB dâhili hafızaya sahip olup, gerekli görüldüğü taktirde 512 MB büyüklüğüne kadar arttırılabilmektedir. Ürün USB girişine sahip olup, hızlı bir şekilde dosya aktarımını mümkün kılmaktadır. Ayrıca USB dosya aktarımına alternatif olarak USB, RS232, 802.11b/g kablosuz bağlantı özelliklerini de desteklemektedir.

Soğuğa karşı ekstra dayanıklı olması için tercih edilen ham maddesi sayesinde, sıcak ve soğuk ortamlar arasında geçiş yaptığında adapte zorluğu yaşamayan bu el terminali, yüksek görüntü kalitesine olup barkod okumalarında hata riskini sıfırlamaktadır. Honeywell MX7CS sayesinde artık verilerinizi düzenlemek için daha az zaman harcamanız gerekecektir.