Honeywell Marathon

Alanının en iyi isimlerinden biri olan Honeywell firması ayrıcalığı ile üretilmiş olan Honeywell Marathon saha bilgisayarı, kolay ve kullanışlı özelliği sayesinde saha çalışmalarınız sırasında ihtiyacınız olan her şeyi size sunmayı vaat etmektedir.

Kolay taşınılabilirlik özelliğine sahip Honeywell Marathon sayesinde bir bilgisayardan beklediğiniz her şeye ulaşmanız mümkün olacaktır. Windows 7 işletim sistem sistemini kullanması nedeni ile diğer cihazlar ile kolaylıkla senkrenize olabilmektedir. Yerel ağ bağlantılarının kurulmasına olanak sağlayan bu saha bilgisayarı sayesinde, çalışanlarınız arasındaki bağlantıyı kurarak, işlerinizi daha kolay yönetebileceksiniz. Ayrıca kendiniz de bu ağa katılarak, her an çalışmaların kontrolünüz altında olmasını sağlayabileceksiniz.

990 gram ağırlığında olan bu saha bilgisayarı, 7 inç büyüklüğünde ekrana sahiptir. 1,2 metreden beton zemine düştüğünde dahi çalışmasında bir problem ile karşılaşmama garantisi verilmiş olan cihaz, nem, su ve toza karşıda dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir. Birçok insanın tercih etmekte olduğu Q klavye tasarımı ile çalışanların ürünlere yabancılık çekmemesi sağlanacaktır.

Ekranının otomatik renk ayarlama özelliği sayesinde şarj kullanımında tasarruf sağlayan bu ürün, uzun saha çalışmaları sırasında sizi yalnız bırakmayacaktır. Kendi dâhili hafızası 2 GB olup 64 GB büyüklüğüne kadar olan SD kartları da destekleyerek, büyük bir depo alanı sağlamaktadır. Ayrıca, USB özelliği sayesinde dosyalarınızın kolaylıkla aktarımını yapmanıza ve saklayabilmenize olanak vermektedir. Honeywell Marathon USB özelliğine seçenek olarak WLAN, bluetooth ve GPS ile kablosuz dosya aktarımını da desteklemektedir.