Honeywell HX3

Honeywell HX3, kolay kullanım özelliğine sahip bir cihazdır. Honeywell firması, üründe gereksiz hiç bir özelliğe yer vermemiş olup, yalnızca alanında profesyonel bir hizmet verebilmesi amacı ile tasarlanmıştır.

1 boyutlu ve 2 boyutlu barkodları okutabileceğiniz ve barkod üzerinde değişiklikler yapabileceğiniz bu cihaz, kullanıcıların rahatlıkla taşıyabilmesi için, bileğinizde taşımanızı sağlayan bileklik ve kemerinize asma özelliklerine sahiptir. Böylelikle cihazı her an elinizde taşımanıza gerek kalmayacaktır. Parmağınıza takarak kullanabileceğiniz optik okumayı sağlayacak yüzük okuyucusu sayesinde, daha hızlı ve verimli şekilde barkod okutma imkânı bulacaksınız. Ayrıca üründe bulunmakta olan ses kontrol özelliği ile cihazı elinize almanıza gerek kalmadan ne istediğinizi belirtebilir ve işlemin gerçekleştirilmesini teknolojinin tüm imkânları kullanılarak elde edilen ürüne bırakabilirsiniz.

-20 dereceden +50 dereceye kadar olan geniş sıcaklık aralığında kullanabileceğiniz bu ürün, soğuk hava depolarında ve zorlu çalışma şartlarında kullanılmak için uygundur. Depo sayımı, lojistik, sağlık gibi alanlarda yararlanabileceğiniz cihaz, nem, toz ve sıvı geçirmezlik özelliğine sahip olan polietilen ham maddesinden üretilmiştir. Üstelik cihaz 1,2 metreye kadar olan yüksekliklerden beton zemine düştüğünde dahi çalışabileceğini birçok dayanıklılık testi ile ispatlamıştır.

Honeywell HX3 yalnızca 264 gram ağırlığında olup, Windows CE 6,0 işletim sistemine sahiptir. 128 MB büyüklüğünde dâhili hafızası olup, 128 MB büyüklüğüne kadar olan SD hafıza kartlarını da desteklemektedir. Ayrıca Honeywell HX3 şarj tasarrufu özelliği ile de 8 saate kadar aralıksız çalışma imkânı vermektedir.