Honeywell HX2

Alanının uzman isimlerinden birisi olan Honeywell markası, piyasalar ile buluşturmuş olduğu Honeywell HX2 cihazı giyilebilir terminaller kategorisinde yer almaktadır. Gereksiz uygulamalara yer vermeyerek, yalnızca kullanım alanında profesyonelliğe ulaşmak için tasarlanmış ürün büyük işletmelere ait yoğun depolar ya da lojistik alanında çalışmakta olan iş yerlerinde kullanım için idealdir.

Cihaz, kolay kullanım özelliği taşıyacak şekilde tasarlanmış olan geniş tuş takımı sayesinde daha verimli çalışma imkânı sağlayacaktır. Ayrıca Honeywell firması, yalnızca teknoloji harikası bu ürünü üretmek ile kalmamış, daha rahat kullanım amacı ile çeşitli aparat destekleri de vermiştir. Cihazı bileğinize ya da kemerinize takmak için kullanabileceğiniz aparatlarınız sayesinde, depo sayımı ve kontrolü yaparken elleriniz serbest bir şekilde çalışma imkânı bulabileceksiniz. Parmağınıza takabileceğiniz barkod okuyucu aparatı ile de kolaylıkla barkodları okutabileceksiniz.

Kullanıcı dostu yeni özellikler ile karşınıza çıkarılmış olan bu cihaz, sesli komut özelliği ile de çalışabilmektedir. Üstelik parazit engelleyicisi sayesinde gürültü ortamlarda dahi sesinizi algılayıp, doğru komutu algılayacaktır.

Kategorisindeki bulunan benzerlerinden bir adım öne çıkmayı başarmış olan Honeywell HX2 1 boyutlu ve 2 boyutlu barkod okuma imkânı sağlar iken, WLAN bağlantısı sayesinde yazısı ile bağlantı kurarak, barkod çıktılarınızı alabilmenize yardımcı olacaktır.

Alanında kolaylıklar sağlayacak geniş özelliklerinin yanı sıra, geçmiş olduğu dayanıklılık testleri ile de dikkatleri üzerinde toplamakta olan Honeywell HX2 1,8 metre yüksekliğinden zemin betona düşmeye karşı dayanıklıdır.