Datalogic Pegaso

İş yerleri için geliştirilmiş olan teknolojinin bir başka nimetlerinden bir tanesi de el terminalleri. Perakendecilik, depolar ve ürün dağıtım merkezlerinde vazgeçilmez teknolojik ürünlerinden olan el terminalleri envanter takibi, ofis uygulamaları, sağlık ve imalat içinde kullanışlı bir ürün.

Datalogic Pegaso el terminalinin özelliklerinden bahsedecek olursak, hafif, ergonomik ve kompakt oluşu sizinle her yere gele bilirliği açısından oldukça kullanışlı. 175 x 81 x 48 mm. 479gr. IP64, 1,5 m zemine düşmeye dayanaklı bir ürün. Intel XScale PXA270@520 mhz CPU, MS Windows CE 5.0 OS. 64/128 MB Ram, 128 Flash bellek, erişilebilir kart yuvası, Lazer barkot okuyucu, USB RS232, Bluetooth, Wi-fi iletişim. 3.6 inch(91 mm) 480×640 pixel Full VGA 64K Renkli ultra dokunmatik ekran. Tuşları aydınlatmalı 19 tuşlu numerik klavye ve 5 yönü joystick VOIP, Walkie Talkie, Stereo kulaklık girişi ve özel aparatı sayesindeyse tabanca tutuş şeklinin kolayca sağlayabilirsiniz.

Datalogic Pegaso El Terminali ile kargo dağıtım ve teslimatlarınızı kolayca girebilir takip edebilirsiniz, mobil satış ve araçta muhasebe özelliğinden faydalanabilirsiniz. Depo otomasyonu yapabilir fiyatları kolayca kontrol edebilirsiniz.