CMT T10

İşletmenizde barkot yazıcılar için ihtiyaç duyulan bir aparat olan etiket sarıcılar zamandan tasarruf edip iş akışınıza daha da artıracaktır. İşlemleriniz ayrı ayrı yapılıp zaman kaybetmekten öte tek bir platformda birleştirilip iki işi aynı anda ve daha kısa zamanlarda yapmak daha akılcı ve mantıksal olacaktır. Etiket sarıcılar baskı işlemlerini yaparak işletmelerin ihtiyaç duyduğu zamandan tasarruf yapacaklardır. Bu sayede daha verimli bir iş akışına sahip olacaksınız. T10 her türlü yapı ile uyumlu olmaktadır. Yüksek hızdaki barkot yazıcılar ile uyumlu olması da hızlı bir şekilde baskı yapmayı mümkün hale getirmektedir. Bu sayede baskı işlemleri hızlı bir süreç içerisinde yürütülmektedir.

Bu cihaz 12 cm’ye kadar genişliği sahip etiketleri basımı için ideal olmaktadır. 26,40,50,76 mm’lik göbek çapları ile uyumlu aparatlar ile desteklenmektedir. Yapısı itibariyle gerginliği ölçmesi ile dikkat çekmektedir. Bu sayede gerginliği ölçüp sarım işlemleri de verimli bir şekilde sıkı yapmaktadır. Servo motora sahip olduğundan yazıcı barkotları basarken sarım işlemlerini yapmaktadır. Etiket sarıcılar bu açıdan çok büyük bir önem teşkil etmektedir. İçeriğinde ki mekanizma ile sarım işlemlerini en ideal bir biçimde yapan bu cihazın kullanım alanları da bir hayli yaygın olmaktadır.

Otomatik bir şekilde de hızı kontrol edip gerekli ölçümleri yapan cihaz etiketlerin iç veya dış sarım olmak üzere istediğiniz şekillere girebilir. Her marka barkot ile uyumlu olan bu cihaz ihtiyaç duyduğunuz sarım işlemlerini hızlı ve verimli bir şekilde yapmaktadır. Bu cihaz dayanıklı bir yapıda olduğunda kısa mesafeli düşmeleri karşı da dayanıklı olmaktadır. Bu sayede işiniz aksamadan etiket sarım işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. İşletmeniz için en önemli öğelerden biri olan zamanı iyi değerlendirmek için bu ve bunun gibi aygıtlar çok büyük bir önem taşımaktadır.