Argox AS-9500H

Argox AS-9500H sağlık sektörü ve buna benzer uygulamalar da kullanılmak üzere anti bakteriyel maddeden üretilmiş iki boyutlu kod okuyucu cihazdır. Bakterilerden arındırılıp sterilize edilmesi zor ve mobilitesi yüksek olan barkod okuyucular genellikle hastane ve çeşitli sağlık kurumlarına mikrop taşıma olasılığı yüksek olan makinelerdir. Argox AS 9500H barkod okuyucunun bu sektördeki güvenilinen makinalardan olduğu resmi örgütleri tarafından tasdiklenmiştir. Ayarlanabilir okuma çizgisiyle barkodları kolay seçebilmektedir. RS-232, USB HID ve USB COM port özelliği ile bilgisayarlarla bağlantı kurulabilmektedir. 100.000 lux oranına kadar güneş ışığı altında sağlıklı bir şekilde görev yapabilmektedir. Lineer bütün barkod çeşitlerini çalıştırabildiği gibi Maxi Code, Data Matrix, QR Code and Aztec gibi karekodları ile de uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Toza ve suya karşı sağlam bir yapıda olan Argox AS-9500 H barkod okuyucu 1.8 metre yüksekten düşmelere karşı da dayanıklılığını koruyabilmektedir.Bu konuda da defalarca teste tabi tutulmuştur.

Teknik Özellikleri

Argox AS 9500H barkod okuyucu çok yönlü olarak birçok sektörde kullanılabilen yer kaplamayan bir cihazdır. Barkod okuma teknolojisi olarak CMOS Sensör sistemi ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Okuma tarama hızı 60 fps özelliğindedir. Okuma mesafesi en düşük olarak 34 mm den baslar 102 mm ye kadar çıkabilmektedir. Çözünürlük kalitesi 4 mil mesafede 1B, 6.7 mil mesafede ise 2B özelliğine sahiptir. Uyumlu olarak çalıştığı ışık kaynağı 626 nm+ 30 nm Visible Red Led teknolojisi ile başarılı bir performans gösterir. Led ışıklandırma, titreşim ve ses özellikleriyle geri okuma bildirimi sağlamaktadır. Diğer cihazlarla uyumlu olarak çalışabilmesini sağlayan ek özelliklere sahiptir. RS-232, USB HID, USB Virtual COM, KABLOLU bağlantı özellikleri ile uyumluluk gösterir. Çalışma sıcaklığı 0 C derecede başlar ve 50 C derece ye kadar gidebilmektedir. Kişinin isteğine bağlı olarak iki renge sahiptir. Beyaz yada Mavi renkler tercih edilebilir. Ağırlığı sadece 146 gramdır.

Argox AS 9500H Barkod okuyucu Argox un firma güvencesini yansıtır. Bir yıllık garanti kapsamında olan bu cihazın teslimatı sırasında gerekli bilgiler kullanıcıya aktarılır.Uzun ömürlülüğe sahip fonksiyonel bir cihazdır.