Argox AS-8520

Argox AS-8520 uzun data aktarım mesafesine sahip, kablosuz barkod okuyucu cihazdır. 450 tarama/sn lik okuma hızıyla oldukça seri bir performans göstermektedir. Tarama mesafesi de bir o kadar geniş olan bir cihazdır. Argox AS 8520 barkod okuyucu içerdiği kablosuz haberleşme teknolojisiyle sisteme 100 metre mesafe uzaklıktan veri akışı sağlayabilmektedir. Uzun ömre sahip Li-ion bataryası ve IP42 onayı almış dayanıklı yapısı okuyucunun diğer pozitif özelliklerindendir. Genellikle Ofis uygulamaları, alım gönderim işlemleri, supermarketler, depolama ve üretim faaliyetleri gibi bir çok farklı yerlerde uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Argox AS 8520 barkod okuyucu hafif olması ve uygun dizaynıyla oldukça ergonomik bir yapıdadır. Işığın yoğun olduğu dış mekanlarda yüksek okuma teneğine sahiptir. Fiyatına göre performans oranı oldukça yüksek olan bir modeldir. Dayanıklılık özelliği ile kullanıcı dostu bir ürün olarak bilinmektedir.

Teknik Özellikleri

Argox AS 8520 kablosuz barkod okuma özelliği ile oldukça pratik bir üründür. Barkod okuma teknolojisi olarak CCD sistemi ile uyumluluk gösterir. Okuma tarama hızı 450 scan sec özelliğini içerir. Okuma mesafesi 0 ile 600 mm mesafe aralığındadır. Kaliteli çözünürlüğe sahip olan bu ürünün çözünürlük oranı 0.1mm (4mil) Code39, PCS=90%, on contact olarak yansımaktadır. Işık kaynağı 630nm Visible Red LED özelliğindedir. Okuma bildirim özelliği Led ışıklandırma ve Ses özelliğindedir. Böylece okunup okunmama tereddütü yaşanmadan kullanıcının işi kolaylaşır. Bağlantı özelliği kablosuzdur. Kablosuz bağlantı imkanı ile tüm aygıtlarla iletişim kurabilmektedir. Çalışma sıcaklık derecesi 0 derece ile + 50 C derece arasında olmaktadır. Darbe dayanıklılığı 1.5 metre yüksekliğe kadar olup IP 42 sertifikasına sahip olması dayanıklılığının göstergesidir. Boyutları 164 mm, 78 mm, 30 mm özelliğindedir. Ağırlığı sadece 250 gramdır. Bu özelliklere göre çok uygun bir fiyata sahiptir.

Argox AS 8520 kablosuz barkod okuyucu tüm teknolojileri içerisinde barındıran seri bir üründür. Periodik olarak bakımları Argox firması tarafından yapılmaktadır. Garanti süresi bir yıldır. İstenildiği takdirde bu süre uzatılabilmektedir.