Argox AS-8312

Argox’un yüksek hıza sahip barkod okuyuculardan olan Argox AS-8312 aynı anda oldukça geniş okuma mesafesine sahip bir modeldir. Okuma hızı kapasitesi 450 scan/sn olup 600 mm mesafeden okuma yapabilmektedir. Sahip olduğu bu özelliklerle lazer barkod okuyucuların üstün performansını gösterebilmekte bununla beraber çok uygun fiyatlara satın alınabilmektedir. Tüm çizgisel barkod sembollerini ve bununla beraber PDF417, RSS, and Code 16K gibi 2 boyutlu kodlarla uyumluluk gösterebilmektedir. Uzun ömre sahip barkod okuyucu Argox AS 8312 sert endüstriyel uygulama ortamları için birebirdir. Taşıyıcı aparatı perakende satış çıkışlarında kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Kullanım alanı geniş bir alana yayılmıştır. Nakliye, mal kabul, ofis işlemlerinde profesyonel çözümler üretebilmektedir. Argox AS8312 barkod okuyucu, KBW / USB / RS-232 portlarını da dahil ederek sistem haberleşme olanağı sağlamaktadır.

Teknik Özellikleri

Argox un gelişmiş barkod okuyucularından olan AS 8312 CCD barkod okuma teknolojisine sahiptir. Barkod okuma tarama hızı 450 scan sec özelliğindedir. Okuma mesafesi 0 ile 600 mm mesafe aralığındadır. İçerdiği çözünürlük kapasitesi 0.1mm (4mil) Code39, PCS=90%, on contact aralığındadır ve bu özellikle barkodları çok net bir şekilde okuyabilmektedir. 630nm Visible Red LED ışık kaynağı ile daha hızlı okuma imkanı sunar. Barkod okuma sırasında geri bildirim özelliği olarak Led ışıklandırması ve ses özelliği aktifleşir ve böylece kullanıcının yapılan işten emin olması sağlanır. RJ-45, KABLOLU bağlantı özellikleriyle diğer aygıtlarla bağlanması sağlanır. Çalışam sıcaklık derecesi 0 dereceden başlar 50 C dereceye kadar dayanıklılık göstermektedir. 1.5 metre mesafeden beton zemine düşmeye karşı dayanıklılık gösterir. Sahip olduğu IP42 Sertifikası ile dayanıklılığı garanti altındadır. Ebatları 164, 78, 30 mm aralığındadır. Ağırlığı 176 gramdır. Kendi sınıfındaki okuyuclara oranla daha teknolojik bir üründür.

Argox AS 8312 barkod okuyucu ilave aparat ile teslim edilip kullanıcının isteğine göre bağlanabilmektedir. Bir çok alanda başarılı bir performans gösterebilen bu okuyucu müşteri memnuniyeti garantilidir. Bir yıl süreyle Argox un garantisi ve güvencesi altındadır. İstenildiği takdirde bu süre uzatılabilmektedir.