Argox AS-8310

Argox AS-8310 barkod okuyucu geniş okuma mesafesi ile ön planda olan bir cihazdır. Hafif zedelemiş barkod etiketlerinde dahi 60 cm uzaklık mesafesine kadar sorunsuz tarama yapabilmektedir. Bozuk yüzeye sahip barkod ve karekodların taranmasında veokunmasında lazer okuyuculardan daha yüksek performansa sahip bir alettir. Argox AS 8310 aynı anda tarama hızı yükseltilmiş bir modeldir. 450 scan/sn okuma hızına kadar çıkabilmektedir. Hedef çizgi özelliği ile barkod okuma işlemi kolaylaştırılmıştır. Dayanıklı yapıda dizayn edilmiş olup su ve toza karşı zarar görmemektedir. Argox AS8310 yüksek mesafeye sahip barkod okuyucu, güneş ışığının yoğunlukta olduğu dış alanlarda dahi yüksek performans göstermektedir. 1.5 metre yükseklik mesafesinden yere düşmelere karşı dayanıklıdır. İçerdiği kaliteli performans özelliklerine göre oldukça uygun bir fiyatla satışa çıkarılmıştır. Uzun ömürlülüğe sahip olmasıyla kullanıcılar tarafından da çok beğenilmektedir. Seri barkod okuma işlemleri sırasında yıpranmış yada zedelenmiş barkodları okuyabilme yeteneğine sahiptir.

Teknik Özellikleri

Argox AS 8310 barkod okuyucu geniş alanda kullanıcıya hizmet veren ayrıca CCD barkod okuma teknolojisi ile uyumluluk gösteren bir cihazdır. Dakikada 450 scan okuma kapasitesine sahiptir. 0 mm ile 600 mm arasında okuma mesafesinde rahatlıkla çalışabilmektedir. 0.1mm (4mil) Code39, PCS=90%, on contact çözünürlük özelliği ile kaliteli okuma özelliğini içerir. Işık kaynağı özelliği ile yüksek ışıklı ortamlarda dahi yüksek performans gösterebilir. 630nm Visible Red LED özelliği ışık kaynağı özelliğinin sebebidir. Led ışıklandırma ve ses özelliği ile geri bildirim olanağı sağlamaktadır. Böylece kullanıcı barkod un okundugundan emin olmaktadır. Kablolu bağlantı özelliğine sahiptir. 0 C derece ile 50 C derece arasında çalışma sıcaklığı gösterir. IP 42 sertifikasına sahip olan bu ürünün 1.5 metre mesafeden düşmeye karşı dayanıklılık gösterir. Boyutları 164 mm, 78 mm ve 30 mm ebatlarındadır. Ağırlığı 176 gramdır.

Argox AS 8310 barkod okuyucu geniş kullanım alanına sahip olmakla birlikte firma olarak Argox un garantisi altındadır. Seri okuma işlemleri sırasında oluşabilecek sorunlar en aza indirgenmiştir. Bir yıl firma garantisi olup istenildiği takdirde ek ücret ödenerek beş yıllık süreye çıkarılabilir.