Argox AS-8150

Argox AS-8150 sağlam ve ergonomik dizaynıyla sınıfının en uygun fiyata sahip barkod okuyucu modellerindendir. Uzun mesafede işlem görebilen CCD tarayıcısı standart lazer barkod okuyucuların daha düşük maliyete sahip alternatifidir. Yüksek yoğunluktaki hedef çizgisi 200 mm mesafeden okuma yapabilmektedir. Barkod yakalama performansı da eş değer olarak yüksek olan AS8150, Argox’un patentli “Digi-Decode” teknolojisiyle saniyede 200 tarama hızına çıkabilmektedir. Yüksek ışık yoğunluğu altında okuma kapasitesinden ödün vermemektedir. Elde kullanım veya ayarlanabilir sabit duruş imkanlı olarak kullanılabilmektedir. Flash ROM lu Meteor güncelleme programı ürünle beraber gelmektedir. Argox AS 8150 barkod okuyucu KBW /USB/RS-232 portları ile diğer aygıtlarla bağlantı kurabilme imkanına sahiptir. Windows’un tak çalıştır özelliği ile çalışabilmektedir. PDF417 kodları ile çalışabilmektedir. 1.5 metre mesefaden beton zemine düşmelere karşı zarar görememekte olan barkod okuyucu uygun satın alma opsiyonuyla satışa sunulmaktadır.

Teknik Özellikleri

Argox AS 8150 barkod okuyucu seri barkod işlemlerinin üzerinden başarıyla gelebilmekte olup CCD barkod okuma teknolojisi ile başarılı bir performansa sahiptir. Okuma tarama hızı dakikada 200 scan okuma yapabilmektedir. Okuma mesafesi 0 ile 250 mm arasında olup diğerlerine oranla biraz daha alt seviyededir. Çözünürlük özelliği 0.1mm (4mil) Code39, PCS=90%, on contact olmasıyla başarılı okuma işlemleri yaptırır. Işık kaynağı 660 nm Visible Red Led özelliğindedir. Led ışıklandırma ve ses yöntemi ile geri bildirim özelliği sağlanmaktadır. Kablolu bağlantı seçenekleri ile diğer aygıtlarla bağlantı kurabilmektedir. Çalışabilme sıcaklığı 0 C dereceden başlar 45 C dereceye kadar çıkabilmektedir. IP 42 seviyesi dayanıklılığının göstergesi olup düşmelere karşı da dayanıklıdır. Boyutları 182 mm, 72 mm ve 26 mm ebatlarındadır. Ağırlığı sadece 160 gramdır.

Argox AS 8150 barkod okuyucu hastanelerde, perakende işlemlerde, ofislerde vb gibi alanlarda başarılı bir performans gösterebilmektedir. Diğerlerine oranla daha uygun fiyatıyla göze batmaktadır. Bir yıl süreyle Argox un garanti ve bakım kapsamındadır.