Argox AS-8020CL

Argox AS-8020CL barkod okuyucu AS-8000’in kablosuz bağlantı özelliği ilave edilmiş olan modelidir. Aynı onun gibi hız, sağlamlık, alan genişliği, parlaklık, kullanım kolaylığı gibi ana öğelerde avantaj sağlamaktadır. Argox AS 8020CL kablosuz barkod okuyucu genellikle perakende satış alanları için son derece idealdir. Rahat kullanıma sahip ve oldukça hafiftir. Yaygın olan tüm barkod sembollerini 270 mm uzaklık mesafesinden okuyabilmektedir. Kauçuk yapısı dokunmatik tarama yapabilmesini sağlamaktadır. 100 metre mesafeye kadar veri aktarımı yapabilmektedir. Yüksek parlaklığa sahip ortamlarda okuma performansını koruyabilmektedir. -20 ila 70 C sıcaklık aralığında sak Taramnabilme özelliğine sahiptir.İşlem hızı 300 scan/sn’dir. GS1 tipi dahil standart bütün barkod dilleri ile uyumlu olarak çalışabilmekte, diğer semboller ilave olarak cihaza eklenebilmektedir. Argox AS-8020 CL aynı zamanda diğerlerine oranla oldukça uygun bir fiyatla sunulmaktadır. Dayanıklı yapısı ile uzun ömüre sahip bir cihaz olarak bilinmektedir.

Teknik Özellikleri

Argox un AS sınıfı ürünü olan 8020 CL barkod okuyucu çok yönlü kullanılabilen özelliklerde olup CCD barkod okuma teknolojisini içerir. Okuma tarama hızı 300 scan/sec özelliğindedir. Çözünürlük kalitesi 0.1mm (4mil) Code39, PCS=90%, on contact derecesindedir. Işık kaynağı 630nm Visible Red LED özelliğindedir. Okuma işlemlerindeki geri bildirim özelliği Led ışıklandırma ve Ses ten oluşur. Bağlantı özellikleri sadece kablosuz dur. Böylece diğer aygıtlarla bağlantı kurabilir. Çalışma sıcaklığı 0 C dereceden başlar 50 C derece ye kadar sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. IP42 sertifikasına sahip olan bu ürünün 1.5 metre yükseklikten aşağıya düşmeye karşı testlerden başarıyla geçtiği bilinmektedir. Boyutları 187 mm, 75 mm ve 35 mm dir. Ağırlığı sadece 200 gram dır.

Argox garanti ve güvencesi altındaki bu ürünün kurulumu yapıldıktan sonra detaylı anlatım kılavuzları da kullanıcıya teslim edilmektedir. Bir yıl süreyle garanti kapsamındadır. Bakımları da Argox firması tarafından periodik olarak yapılmaktadır.