Apple Watch

Apple’ın son modası, tasarımı ve şıklığı ile dikkat çeken yeni bir teknoloji Apple Watch. O bir akıllı saat. Eskiden kullandığımız hesap makineli, sözlüklü saatlerin geliştirilmiş, zarafet ve incelik katılmış hali.

İphone ile uyumlu çalışan bu saat müzikten haberleşmeye kadar her türlü imkânı kullanıcıları ile buluşturuyor. En cazip özelliği ise saat kadranının tasarımını değiştirebilmek. Tıpkı bir nanoteknoloji gibi giydiğiniz kıyafete uygun olarak ona şekil verebilirsiniz. Özellikle erkekler için bir devrim. En güzel aksesuarları daha da kıymetli hale gelecek. Tek bir saat ile birden çok saate kavuşmak gerçekten kulağa hoş geliyor.

apple watchApple Watch, sizin bütün fiziksel aktivitelerinizin çetelesini tutabilir. Böylece spor yaparken sizi rahatsız etmeyen bir cihaz ile adımlarınızı sayabilir, kalp atışlarınızı ölçebilirsiniz. Elleriniz dolu olduğunu zaman gelen bildirimleri görebilir, çağrılara cevap verebilirsiniz. Apple Watch insanlara, sürekli telefon taşımaktan ve telefonun ağırlığından kurtulmayı vaat ediyor. Onlara kullanımı basit, bütün işlerini tek bir yerden yapabileceği, bildirim geldiği zaman bileğine dokunarak seni uyaran bir cihaz sunuyor.

Fiyat açısından ise Türkiye şartlarında herkesin alıp kullanabileceği bir durum söz konusu değil. Ancak performans açısından gösterildiği fiyatları hak ediyor. Apple’ın Türkiye piyasasına önem vermesiyle beraber garanti koşulları da oldukça iyi. Bakım ve tamir işleri daha da hızlanmış durumda. Gelecek yıllarda herkesin kolunda görebileceğimiz en iyi kişisel asistan olacak gibi gözüküyor.